1 пг -Б клас Учитель: Химинець М.Й. 1 тиждень 2 семестру розпочався з математики цікавою темою " Маса.  Кілограм". Учні вчилися  практично користуватися терезами, з великим задоволенням зважували  фрукти . Для того, щоб розвивати комунікативну й пізнавальну компетентності в кінці уроку провели гру "Магазин -- АВС " .Діти купували й розраховувались      грошима, а обчислювали решту , складаючи при покупці вирази на додавання й віднімання. Діти були  спостережливі й активні.

1 пг- А клас. Учитель Кондрія А.І. Тиждень “Зимовi змiни у природi” дуже подобаэться учням 1 пг.-A класу. А ще й зима така неймовiрно красива...Ми i снiговика лiпили, i будували фортецю iз снiжних кульок, i дослiди проводили з снiжком. Дiти отримують величезне задоволення вiд навчання, i це дуже радуэ та тiшить.

0 Комментариев