День української писемності та мови

День української писемності та мови щорічно святкуємо 9 листопада. Встановлено свято було на честь Нестора Літописця, послідовника Кирила й Мефодія.

Ми живемо в складні часи й маємо турбуватись про сьогодення і про те, що залишимо в спадок нащадкам.

Учнівський та педагогічний колективи Свалявської гімназії, усвідомлюючи це, щорічно проводять різні тематичні заходи, читання віршів, літературні вечори та ін.

Учора, 9 листопада, учні передгімназійних класів прослухали інформаційну хвилинку до Дня української писемності та мови, яку підготувала Худа В.В.

Класоводи 4 передгімназійних класів (Добра А.Ф., Малихіна Н.В.) провели вікторину «Кращої , ніж мова, мови не буває».

Було оформлено інформаційні стенди з даної тематики.

З учнями старших класів, класні керівники дистанційно провели виховні години.

Гімназисти взяли участь у проведенні ювілейного радіодиктанту.

Також до Дня писемності та мови проводиться Всеукраїнський конкурс ім. Петра Яцика, у якому гімназисти взяли активну участь(дистанційно).

Плекаймо, бережімо рідну мову!